» , ,
Видео кое мора да го погледнете: Валтер Рерл + Audi Quattro група Б = вистинско лудило!

Ова не го може секој

» Погледнете ја само таа уметност – ооооооогромна концентрација да не собере некој луд гледач под тркалата и беспрекорно прецизна работа со нозете и рацете при брзина која Audi Quattro S1 од групата Б со своите 480 коњи може да ја постигне.

коментари:

Испрати коментар

Вашата е-мајл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *