» , ,
Ова е новата Mercedes C-класа (видео)

Први фотографии и видео

» Јасно, ваков новитет не може да остане сокриен – на пар денови пред закажаната премиера, се појавија првите фотографии и видео од новата Mercedes C-класа. Разгледајте ги додека ги чекаме официјалните информации.

 

Испрати коментар

Вашата е-мајл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *